Krītošas metāla konstrukcijas nospiež vīrieti

0 komentāri

Mārupē uzņēmuma SBC metāla konstrukciju ražošanas telpās gājis bojā 30 gadu vecs vīrietis. Viņu nospiedušas krītošas metāla konstrukcijas.

Trīs ātrās palīdzības reanimācijas brigādes, glābēji un policisti vakar steidzās uz Mārupi. Uzņēmuma SBC telpās cietis 30 gadu vecs vīrietis. Glābēji saka, – viņi bija gatavi ķerties pie hidraulikas, pacēlājiem un dzelzs zāģiem, taču strādnieki vēl pirms dienestu atbraukšanas vīrieti jau bija dabūjuši ārā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Diemžēl cietušo neizdevās glābt. Policijā par firmas darbinieka bojāeju uzsākts kriminālprocess, taču jau šobrīd redzams, ka notikušais varētu būt nelaimīgas sakritības sekas.

Uzņēmuma vadība ir šokēta par notikušo. Kopš ražotnes pastāvēšanas pirmsākumiem šis ir pirmais negadījums ar tik traģiskām sekām.

Tālāk notikušā iemeslus skaidros policisti un Valsts darba inspektori, kas arī izvērtēs visu pušu atbildību notikušajā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas