Krievijas pilsonim, kurš nelegāli ieveda 15 vjetnamiešus, draud vairāku gadu cietumsods

0 komentāri

Alūksnes rajona prokuratūras prokurore tiesai nosūtījusi krimināllietu, kurā apsūdzēts kāds Krievijas Federācijas pilsonis par 15 Vjetnamas Sociālistiskās Republikas pilsoņu nelikumīgu pārvietošanu pāri Latvijas robežai, un to, ka viņš apzināti nodrošināja šīs personas ar iespēju nelikumīgi uzturēties valstī, informē Latvijas Republikas Prokuratūra.

Saskaņā ar lēmumu par krimināllietas nodošanu tiesai šā gada oktobra sākumā apsūdzētais vīrietis Alūksnes novadā pie attiecīgas robežzīmes sagaidīja 15 Vjetnamas pilsoņus, kur tālāk viņus veda Latvijas teritorijā, līdz kādam meža masīvam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Attiecīgajā ceļa posmā apsūdzēto vīrieti un 15 vjetnamiešus aizturēja robežsardzes darbinieki. Laikā, kad apsūdzētais sagaidīja Vjetnamas pilsoņus pie robežzīmes, līdz viņus aizturēja robežsargi, apsūdzētais nodrošināja šos cilvēkus ar ūdeni un pārtiku.

Apsūdzētais vīrietis pie kriminālatbildības saukts pēc Krimināllikuma 285. panta trešās daļas, par kuru ar brīvības atņemšanu līdz pat septiņiem gadiem un 2851. panta otrās daļas, par kuru soda ar brīvības atņemšanu uz trim gadiem. Lieta izskatīšanai nodota Alūksnes rajona tiesai.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas