Krāpnieki no 92 gadus vecas kundzes izkrāpj visu bērēm sakrāto naudu

1 komentārs

Raisai ir 92 gadi, viņa dzīvo Jelgavā un viņai vēl aizvien ir tā sauktais mājas telefons. Tieši pateicoties tam kundzi sameklējuši nelieši, kuri uz labu laimi apzvana cilvēkus, meklējot kādu, kurš noticēs viņu pasakām par ar tuvinieku notikušu nelaimi.

Telefons iezvanījies otrdien, Raisa atbildējusi un sākušies stāsti par viņas mazdēlu un kādu nelaimes gadījumu. Drīz vien krāpnieki prasījuši naudu, ko vecmāmiņa tūdaļ bija gatava atdot.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Atdevu visu naudu, kas bija iekrāta bērēm. Ja latos, tad pusotrs tūkstotis. Eiro mazliet vairāk sanāk,” stāsta kundze.

Sieviete saka – naudu nevarēja nedot. Mazdēls viņai nozīmē visu. Tagad ir briesmīgi atcerēties, kā viņa apmānīta un cik aukstasinīgi kāds vīrietis atnācis un paņēmis viņas iekrājumus.

Raisai šķiet, ka nākamajā dienā pēc krāpšanas ļaundari viņai zvanījuši vēlreiz. Nu jau vienkārši ņirgājušies par sievieti.

Policija norāda, ka otrdien vien Jelgavā reģistrēti astoņi gadījumi, kad sirmgalvēm telefoniski mēģināts izkrāpt naudu, krāpnieks visos gadījumos sirmgalves uzrunājis krievu valodā.

Likumsargi kā vienmēr aicina – šādiem stāstiem par nelaimē nonākušiem radiniekiem neticēt un tūdaļ sazināties ar policiju par šobrīd redzamajiem tālruņu numuriem 110, 63004200, 63004202.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Ļena
    0

    Ļena

    Var tikai pabrīnīties par cilvēku naivumu...

    29.01.2015 12:14

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas