Kopš septembra bezvēsts pazudis 53 gadus vecs vīrietis; ja esi redzējis, ziņo!

0 komentāri

Cēsu policija lūdz palīdzību bezvēsts pazudušā 53 gadus vecā Vasīlija Numčuka meklēšanā.

Kopš 2011. gada vīrietis strādājis Īrijā, taču plānojis atgriezties Latvijā. Par šiem plāniem viņš pavēstījis saviem tuviniekiem šā gada septembrī, diemžēl atrašanās vieta kopš tā brīža nav zināma. Tāpat vairs nav iespējams ar viņu sazināties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lūdzam aplūkot attēlā redzamo vīrieti un, ja ir informācija, kas sekmētu pēc iespējas ātrāku viņa atrašanās vietas noskaidrošanu, informēt policiju.

FOTO: Valsts policija

FOTO: Valsts policija

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas