Kontrabandisti nesnauž! Īpaši izveidotās slēptuvēs cenšas pārvest tūkstošiem cigarešu

0 komentāri

Joprojām Latvijā aktuāla ir cīņa ar nelegālo cigarešu, alkohola un degvielas kontrabandu. Gadu gaitā nelegālo preču pārvadātāju izdoma kļūst aizvien slīpētāka, nelegālās preces tiek slēptas koka dēļos, mucās, īpaši iebūvētās grīdās un griestos, automašīnu dubultriepās, ogļu, kūdras un jebkāda cita veida vilcienu kravās. 

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) muitas amatpersonas, veicot muitas kontroles pasākumus uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, atklāja 262 100 kontrabandas cigarešu ar Baltkrievijas Republikas un Krievijas Federācijas akcīzes nodokļa markām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Grebņevas muitas kontroles punktā VID muitas amatpersonas veica vieglās automašīnas BMW kontroli. Tās laikā atklājās, ka transportlīdzekļa konstrukcijas brīvajās nišās – sliekšņos, zem sēdekļiem, grīdā, priekšējo riteņu arkās, rezerves riepā, priekšējā panelī, spārnu nodalījumā, bagāžas nodalījuma vākā, zem durvju apšuvuma – ir noslēptas cigaretes. Muitas kontroles gaitā tika izņemti 52 100 BAYRON un WINSTON markas cigarešu ar Krievijas Federācijas akcīzes nodokļa markām.

Tās pašas dienas vakarā Indras muitas kontroles punktā, veicot no Baltkrievijas Republikas iebraukušā kravas vilciena fizisko kontroli, muitas amatpersonas vagonā ar akmeņoglēm atrada ieraktu 21 paku melnā necaurspīdīgā polietilēna plēvē. Atverot iepakojumus, tajos konstatēts 210 000 PREMJER cigarešu ar Baltkrievijas Republikas akcīzes nodokļa markām.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas