Kontrabandisti neslinko; zem akmeņoglēm paslēptas 90 000 nelegālās cigaretes

0 komentāri

Valsts ieņēmumu dienesta muitas amatpersonas, veicot muitas kontroles pasākumus uz Latvijas–Baltkrievijas robežas, novērsa mēģinājumu nelegāli pārvietot 90 000 cigarešu ar Baltkrievijas Republikas akcīzes nodokļa markām.

Trešdien, 25. februārī, Indras muitas kontroles punktā veicot iebraucošā kravas vilciena Polocka–Daugavpils fizisko kontroli, Valsts ieņēmumu dienesta muitas amatpersonas konstatēja, ka vilciena sastāva divu pusvagonu priekšā un aizmugurē zem akmeņogļu slāņa paslēptas kartona kastes melnā polietilēna plēvē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šajās kastēs atradās 90 000 NZ Golds Super Slims markas cigarešu ar Baltkrievijas Republikas akcīzes markām.

Par konstatēto muitas pārkāpumu 2015. gada 25. februārī saskaņā ar Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 201.12 pantu uzsākta lietvedība administratīvā pārkāpuma lietā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas