Konflikts iereibušu vīriešu starpā beidzas ar nažu vicināšanu

0 komentāri
Konflikts iereibušu vīriešu starpā beidzas ar nažu vicināšanu
FOTO: Flickr

Tev noteikti jāizlasa

Pagājušo sestdien, 18. aprīlī, ap pulksten 22.00 Jūrmalas iecirkņa darbinieki saņēma informāciju, ka pēc pulksten 18.00 slimnīcā no Slokas nogādāts 1987. gadā dzimis vīrietis, kuram ir divas durtas brūces mugurā.

Pēc informācijas saņemšanas policijas darbinieki uzsāka notikušā apstākļu skaidrošanu. Izmeklēšanas laikā policisti noskaidroja, ka cietušais vīrietis saticis 1986. gadā dzimušu mazpazīstamu vīrieti.

Abi vīrieši jau atradušies narkotisko vielu ietekmē un alkohola reibumā, un starp abiem izcēlies sadzīviska rakstura konflikts. Tā laikā 1986. gadā dzimušais vīrietis sadūris otru konfliktā iesaistīto vīrieti.

Policisti noskaidroja konfliktā iesaistītā – 1986. gadā dzimušā – vīrieša personību un pēc pāris stundām viņu aizturēja. Aizturētais atzina savu vainu nodarījumā.

Pret aizturēto vīrieti ir uzsākts kriminālprocess par smagu miesas bojājumu tīšu nodarīšanu. Vīrietim par šādu nodarījumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz septiņiem gadiem un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

0 komentāri

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas