Konfektes, telefons un kurpes – lietas, ar kurām Baldonē notvertais pedofils iemantojis upuru uzticību

0 komentāri

Pagājušā gada nogalē Kriminālpolicija saņēma informāciju no kāda bērnunama administrācijas par aizdomīgu vīrieti, kurš, iespējams, veic netiklas darbības ar mazgadīgām un nepilngadīgām meitenēm.

Izmeklēšanā izdevās noskaidrot, ka vīrietis, par starpnieku izmantojot kādu 16 gadus vecu bērnunama audzēkni, vilinājis uz savu dzīvesvietu citas kāda Rīgas bērnunama iemītnieces – 8 līdz 16 gadus vecas meitenes. Arī pats aizdomās turamais agrāk bijis ciešā saskarē ar bērniem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

53 gadus vecais vīrietis janvāra beigās aizturēts paša dzīvesvietā Baldonē. Viņam tiek inkriminēta seksuāla vardarbība pret mazgadīgajām un pavešana netiklībā. Lietas izmeklēšana ir sarežģīta, jo aizdomās turamais bija iemantojis cietušo meiteņu uzticību, dodot viņām naudu un citus materiālus labumus.

Konfektes, telefons, kurpes un nauda – lietas, ar ko visvieglāk uzpirkt un piemānīt mazas meitenes –  tā domāja kāds seksuāls varmāka, kuram ilgāku laiku izdevās palikt nenotvertam.

Tādēļ meitenes vairākkārt pat labprātīgi, patvaļīgi bija pametušas bērnunamu, lai uzturētos pie viņa dzīvesvietā Baldonē, un īsti neapzinās pret sevi veiktās darbības.

Aizdomās turamais vīrietis nav iepriekš sodīts, bet tas viņa raksturojumā ir vienīgais labais punkts. Pie aizdomās turamā atrasti arī faili, kuri iespējams, realizēti pedofilu tīklos.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas