KNAB veic kratīšanu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā

1 komentārs

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs veic kratīšanu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā, vēsta LNT Ziņas.

KNAB jau maijā apmeklēja Neatliekamās palīdzības dienestu, lai iepazītos ar līgumu, kas pirms pieciem gadiem tika noslēgts ar Rīgas Sanitāro transporta autobāzi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kopš 2010. gada līdz šā gada aprīlim šī autobāze Rīgas reģiona brigādes nodrošināja ar neatliekamās medicīniskās palīdzības automašīnām un autovadītājiem.

Valsts kontrole gada sākumā paziņoja, ka, izmantojot automašīnu ārpakalpojumu, ir pārmaksāti gandrīz 12 miljoni eiro.

Skaties video:

1 komentārs

TOP komentāri

  • Nu re
    0

    Nu re

    Nu re, vismaz gada beigās KNAB atcerējās gada sākumu.

    08.09.2015 14:37

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas