KNAB redzeslokā ir vairāki desmiti, iespējams, negodprātīgu ierēdņu

0 komentāri

“Melnais saraksts” ar Valsts ieņēmumu dienesta (VID) darbiniekiem, par kuriem ir koruptīvu darbību aizdomas, nav iesniegts Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam, taču biroja redzeslokā pat bez jau minētā saraksta ir nonākuši vairāki desmiti VID darbinieku, otrdien LNT raidījumā 900 sekundes informēja KNAB vadītājs Jaroslavs Streļčenoks.

Jau vēstīts, – Korupcijas novēršanai VID plāno vērienīgas izmaiņas. Jau tuvākajā laikā paredzēta visu svarīgāko VID struktūrvienību vadītāju un viņu vietnieku rotācija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VID darbinieki paši nav samaksājuši nodokļos 70 000 eiro

Valsts ieņēmumu dienesta priekšniece izveidojusi savu darbinieku ”melno sarakstu”, kurā iekļauti 29 cilvēki. Atbrīvoties no šaubīgajiem darbiniekiem var izrādīties ļoti grūti birokrātisku iemeslu dēļ. Tikmēr izskan dažādas idejas, kā kontrolēt VID darbiniekus, piemēram, izmantojot melu detektorus.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas