KNAB kratīšana NMPD: Rīgas reģiona šefs neuzskata, ka būtu “izdarījis ko nevajadzīgu”

0 komentāri

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) Rīgas reģiona vadītājs Semjons Štrihs atzīst, ka otrdien veiktā Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) veiktā kratīšana bijusi saistībā ar sanitāro autobāzi, tomēr neuzskata, ka būtu rīkojies nelikumīgi.

KNAB veica kratīšanu otrdien, un tā ievilkusies vairākas stundas. Procesa laikā izmeklētāji savos komentāros bija atturīgi, bet NMPD Rīgas reģiona vadītājs Semjons Štrihs no komentāriem nevairījās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Štrihs apstiprināja, ka KNAB kratīšana ir saistīta ar Rīgas sanitāro autobāzi, taču neuzskata, ka būtu “izdarījis ko nevajadzīgu”. Līgums ar Adigjozalam Mamedovam piederošo autobāzi beidzās 29. aprīlī, un kopš tā laika valsts pati nodrošina neatliekamo palīdzību ar automašīnām.

Gada sākumā Valsts kontrole konstatēja, ka iepriekšējais līgums novedis pie 12 miljonu eiro pārmaksas. Štrihs norāda, ka, parakstot līgumu, rīkojies kā spieduši apstākļi.

Skaties video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas