KNAB kratīšana NMPD: Rīgas reģiona šefs neuzskata, ka būtu “izdarījis ko nevajadzīgu”

0 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) Rīgas reģiona vadītājs Semjons Štrihs atzīst, ka otrdien veiktā Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) veiktā kratīšana bijusi saistībā ar sanitāro autobāzi, tomēr neuzskata, ka būtu rīkojies nelikumīgi.

KNAB veica kratīšanu otrdien, un tā ievilkusies vairākas stundas. Procesa laikā izmeklētāji savos komentāros bija atturīgi, bet NMPD Rīgas reģiona vadītājs Semjons Štrihs no komentāriem nevairījās.

Štrihs apstiprināja, ka KNAB kratīšana ir saistīta ar Rīgas sanitāro autobāzi, taču neuzskata, ka būtu “izdarījis ko nevajadzīgu”. Līgums ar Adigjozalam Mamedovam piederošo autobāzi beidzās 29. aprīlī, un kopš tā laika valsts pati nodrošina neatliekamo palīdzību ar automašīnām.

Gada sākumā Valsts kontrole konstatēja, ka iepriekšējais līgums novedis pie 12 miljonu eiro pārmaksas. Štrihs norāda, ka, parakstot līgumu, rīkojies kā spieduši apstākļi.

Skaties video:

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas