Kiberaizsardzības priekšnieks saindējies ar alkoholu

0 komentāri

Ar alkohola saindēšanos pirmdienas vakarā slimnīcā nogādāts Zemessardzes Kiberaizsardzības vienības komandieris Gatis Graudiņš. Aizsardzības ministrijā apstiprināja vīrieša identitāti un norādīja, ka jau sākta dienesta pārbaude.

Valsts policijas preses pārstāvis Toms Sadovskis apliecināja, ka pirmdienas vakarā no iedzīvotājiem saņemts izsaukums uz Višķu ielu Rīgā. Tur smagā stāvoklī uz ielas gulējis vīrietis – jau noskaidrotais komandieris Graudiņš.

Ņemot vērā, ka viņš bijis bezsamaņā, tika piesaistīti mediķi un vīrietis nogādāts slimnīcā. Aizsardzības ministrija vēl gaida plašāku informāciju no policijas vai Graudiņš bijis formastērpā un pildījis pienākumus. Tad arī varētu lemt par tālāko amatpersonas dienesta gaitu.

Graudiņa komandētā vienība darbojas kopš 2013. gada un ir gatavībā palīdzēt novērst incidentus kiberuzbrukumu laikā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas