Ķengaragā dūmos nosmok vīrietis

0 komentāri

Par to, ka kādā Maskavas ielas dzīvoklī vakar notikusi traģēdija, šodien liecina vairs tikai neliela deguma smaka kāpņu telpā un aizzīmogotās trešā stāva dzīvokļa durvis. 

Daļai no mājas iemītniekiem notikušais paliks spilgtās atmiņās, jo viņi faktiski bija liecinieki, kā ap septiņiem vakarā, kad vajadzēja baudīt svētdienas vakara mieru, bojā gāja viņu ilggadējais kaimiņš – kāds aptuveni 55 gadus vecs vīrietis, redzes invalīds, kuram, visi reizi pa reizei palīdzējuši kaut vai nospiest pogas telefonā, lai viņš sazvanītu savus tuviniekus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Cilvēki zvanījuši glābējiem, taču lēmuši viņus negaidīt un kaut ko darīt arī paši – vīrieši tikuši galā ar kaimiņa dzīvokļa durvīm, lai redzētu – cik nopietna ir situācija aiz tām.

Taču no dzīvokļa nākuši tikai dūmu mutuļi un brīdi vēlāk, kad atbraukuši glābēji, viņi dzīvokļa saimnieku atraduši mirušu. Iespējams, ka viņš iemidzis uz mīkstā krēsla ar aizdegtu cigareti rokās.

Daļa no kaimiņiem tā nemaz nav sapratuši, ka viss tik traģiski beidzies. Viņiem šķitis – bijis tikai ugunsgrēks, bet visi ir dzīvi un veseli.

Tie, kuri ielūkojušies nelaimes vietā – vīrieša dzīvoklī, stāsta, ka degšana nav bijusi liela. Pieticis ar pavisam nedaudz degoša sintētiskā materiāla, lai rastos ļoti liels sadūmojums.

Tieši tāpēc mēs atkal atgādinām, ka pīpēšana gultā vai uz dīvāna, īpaši – reibumā esot – ir spēlēšanās ar savu un savu kaimiņu un un tuvinieku dzīvībām.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas