Kaut kas neprātīgs! Ķengaragā lūžņos un pelnos pārvērsts kāds Volkswagen

0 komentāri

Ķengaragā ugunsgrēka dēļ vienā mirklī kāda vīrieša Volkswagen pārvērties metāllūžņos, tādējādi liekot domāt, ka šajā Rīgas rajonā siro automašīnu dedzinātājs.

Tekoša ūdens skaņas un līdzjūtīgi skatieni – uguns automašīnu parasti apēd dažu minūšu laikā, tāpēc tās dzēšana vairāk ir citu spēkratu, nevis degošā auto glābšana. Pirmdien Ķengaragā liesmas apēda kādu pie mājas stāvēšanai nesen novietotu Volkswagen spēkratu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Otrdienas priekšpusdienā to, kas palicis pāri no automašīnas, ar evakuatoru aizveda prom no pagalma. Spēkrata īpašnieks bija darbā, savukārt vīri, kuri darbojās ap Volkswagen teica – viņš vainīgo, dedzinātāju pats savām acīm redzējis. Vīrietis, redzot notiekošo, izlēma zvanīt policijai. Ja būtu dzinies pakaļ – būtu dedzinātāju noķēris. Kamēr viņš zvanīja policijai, tikmēr tas izbēga. Cilvēks vienkārši apjuka, tā situāciju raksturo Ķengaragā sastaptie vīri.

Ņemot vērā, ka šis nav pirmais šāds gadījums Ķengaragā, pastāv iespēja, ka šajā mikrorajonā klīst kāds ļaunprātīgs dedzinātājs.

Foto

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas