Kas slēpjas aiz ”točkām” Jelgavā – deputāti, policisti vai varbūt vienkārši pensionāri?

0 komentāri

Piedzērušies un uzmācīgi klaidoņi ik uz stūra, piečurātas kāpņu telpas, nomesti atkritumi un izsmēķi – tā parasti izskatās vietās, kur tuvumā ir tā sauktās alkohola ”točkas”. Droši vien neviens no mums negribētu dzīvot šādā vietā, taču izvēloties dzīvesvietu mēs diemžēl nevaram uzminēt, kad blakus mājā kāds atvērs šādu biznesu.

”Labdien, jūs traucē no Jelgavas. Reiz jūs savā raidījumā rādījāt, ka Jelgavā, Stacijas ielā 10, esot aizvērta ”točka”. Šī ”točka” kā strādāja, tā arī turpina strādāt, nekāda miera kaimiņiem nav, bet šī dzīvokļa saimniece – ”nabaga vecenīte” – dzīvo pretējā mājā, Zirgu iela 9c – divpadsmitais un piecpadsmitais dzīvoklis. Viņi divos dzīvokļos dzīvo un tikai skatās no balkona, kā viņiem iet tirdzniecība. Nekad šī ”točka” nav bijusi aizvērta. Mums jau šeit tas viss tā ir apnicis – skatīties uz šīm pārdzertajām sejām un visu pārējo. Paldies, domāju, ka jūs rīkosities,” šādu zvanu šorīt saņēma LNT raidījuma Degpunktā komanda.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Degpunktā komanda devās pārbaudīt, vai iepriekš policijas solītais pievērts īpašu uzmanību ”točkai” Stacijas ielā 10, tiek īstenots arī praksē un kā izrādās – zvanītājai taisnība. Īpaši neslēpjoties, pagrīdes andele notiek uz pilnu klapi.

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas