Kas notiek, ja saduras 40 tonnas smags kravas auto un smalks Volkswagen spēkrats?

0 komentāri

Jaunās darba nedēļas rītā galvaspilsētā sastrēgumos steigas un neuzmanības dēļ notika vairāki ceļu satiksmes negadījumi. Viens no tiem noticis Mūkusalas ielā, kur saskrējās 40 tonnas smags kravas automobilis un kāds smalks Volkswagen spēkrats.

Kravas automobiļa vadītājs Jānis stāsta, ka šajā rītā viņa galamērķis esot bijusi osta. Diemžēl ceļā uz to, braucot pa Mūkusalas ielu, viņš kļuvis par kāda cita neuzmanības vai vieglprātības upuri, tādēļ nācies nedaudz aizkavēties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vīrietis apturējis savu aptuveni 40 tonnas smago auto un kāpis ārā, lai noskaidrotu, kas tad noticis. Tad arī atklājis, ka turpat, viņa auto priekšā “aizķēries” kāds smalks Volkswagen automobilis.

Negadījumā iesaistītajiem autobraucējiem un viņu pasažieriem šis notikums beidzies vien ar izbīli, savukārt citu pa šo pašu ceļu braucošo spēkratu vadītājiem nācies samierināties ar pamatīgu nīkšanu satiksmes sastrēgumā – uz vairāk nekā stundu, sasistie braucamrīki bloķējuši satiksmi pa vienu no joslām Akmens tilta virzienā.

Šis notikums ir laba mācība citiem autobraucējiem – atturieties no straujiem manevriem, tuvu kravas automobiļu priekšā, jo to vadītāji pat neko ļaunu nedomādami, var jūs vienkārši nepamanīt. Kā redzams, pat ja sadursme notiek vien ar pāris kilometriem stundā, sekas ir ļoti nepatīkamas, un arī dārgas, vēsta raidījums Degpunktā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas