Kārtējais pierādījums, kādā stāvoklī mēdz būt ēkas Latvijā – pirmais stāvs iekrīt pagrabā

0 komentāri

Diena, kad nogāzās griesti, – tā dažos vārdos var raksturot pirmdienas, 15. februāra, rītā Dagdas ielā izveidojušos krīzes situāciju, kad kādas mājas iedzīvotāji bija spiesti pamest savus mitekļus un meklēt pajumti pie radiem un draugiem. Kāpēc daudzstāvu māja nolaista līdz avārijas stāvoklim?

Galvaspilsētā Rīgā Dagdas ielas 3 nama iedzīvotāji pirmdienas rītā nācās evakuēties, jo starp ēkas pirmo stāvu un pagrabu bija izveidojusies “avārijas situācija”. Proti, kāda pirmā stāva dzīvokļa grīda nebija izturējusi slodzi un iegāzusies pagrabstāvā. Izsauktie glābēji konstatēja, ka gruvešos neviena cilvēka nav, taču māja ir nedroša un visiem jāpamet telpas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šajā ēkā daudzi dzīvokļi ir neprivatizēti, līdz ar to arī nevienam nav intereses kaut ko uzturēt kārtībā un, lūk, arī rezultāts.

Foto

 

Kāpēc pagrabstāvā iegāzušies griesti, pārvaldnieka pārstāvji un būvinspekcija varēs atbildēt tikai rīt, taču jau tagad ir aizdomas par nelikumīgu būvniecību – proti, telpu pārveidošanu bez saskaņojuma.

Jau rīt Būvinspekcija un Rīgas Namu pārvaldnieks sola paziņot, kāds tad būs šīs mājas turpmākais liktenis.

Rīgas Namu pārvaldnieka pārstāve Santa Vaļuma norāda, ka šādā situācijā nevarot ļaut iedzīvotājiem palikt mitekļos. Lai arī augstāk dzīvojošajiem varētu šķist, ka nekas traks nav noticis, pat visniecīgākie mājas sagrūšanas riski ir jāuztver nopietni.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas