Kapsētu stāvvietās notiek aizdomīgas darbības

0 komentāri

Tas, ka, iebraucot lielā pilsētā un atstājot uz ilgāku laiku nepieskatītu auto, tā salonā nedrīkst atstāt nekādas vērtslietas, šķiet, daudziem ir skaidrs, un šī piesardzība krietni samazina automobiļu apzagšanu skaitu. Diemžēl, izbraucot kaut nedaudz ārpus pilsētas, cilvēku modrība izgaist kā nebijusi. Pat Pierīgas klusākajos rajonos sākuši uzdarboties mašīnu salonu apzadzēji. Visskumjākais ir tas, ka šā stāsta notikumi norisinās Baltezera mirušo atdusas vietā.

Pēdējās divās nedēļas nogalēs stāvvietā pie Baltezera kapiem apzagtas vairākas automašīnas. Vēl šobrīd redzams, ka uz zemes dažviet mētājas izsisto stiklu lauskas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Zaglis izraudzījies tos automobiļus, kuru salonos acīmredzami bijis ko ņemt. Atstātas somiņas, kaut kas no tehnikas – magnetofoni un citas ātri realizējamas lietas.

Vietējie iedzīvotāji stāsta, ka zādzības notiek ne tikai pie kapiem. Arī privātmāju īpašnieki tiek “aptīrīti”, ja neuzmanīgi izturas pret savām mantām vai privātīpašumu.

Privātmājās var ierīkot signalizāciju, bet kapu stāvvietā diemžēl neviena sargsuņa vai uzrauga nav. Izrādās, ka visas aizdomīgās darbības norisinās tieši vasarā. Šobrīd Saulkrastu policijā par zādzībām pie Baltezera kapiem ierosināts kriminālprocess.

Diemžēl zagļa izskaitļošana var prasīt ilgu laiku, ja vien kāds iedzīvotājs viņu nenotvers notikuma vietā, vai pa karstām pēdām. Deviņu hektāru lielā kapu teritorija ar neskaitāmie kokiem un krūmiem ir patiešām pateicīga vieta garnadzim, kurš droši vien dzīvo turpat netālu un labi pārzina katru atkāpšanās ceļu.

Skaties video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas