Kambodžā aiztur krāpšanā apsūdzētā krievu uzņēmēja advokātu no Latvijas

0 komentāri

Kambodžas varasiestādes aizturējušas Latvijas pilsoni Kasparu Čekotinu, kurš tiesā aizstāvēja krāpšanā apsūdzēto Krievijas uzņēmēju Sergeju Polonski, vēsta vietējais laikraksts Phnom Penh Post.

Vērienīgā krāpšanā apsūdzētais Polonskis svētdien deportēts no Kambodžas uz Krieviju. 40 gadus vecais Krievijas uzņēmējs turpinājis dzīvot Kambodžā, kaut arī viņa vīzas termiņš bija beidzies jau pirms diviem gadiem, norādīja varasiestādes. Uzņēmuma Mirax Group līdzdibinātājs tika arestēts piektdien uz viņa jahtas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kopā ar Polonski uz jahtas aizturēti vēl pieci cilvēki, bet policijas reidā viņa īpašumos aizturēti 15 ārvalstnieki un seši kambodžieši.
Pēc laikraksta Phnom Penh Post ziņotā, starp aizturētajiem ir arī Latvijas pilsonis Kaspars Čekotins, kurš tiesā Polonski pārstāvēja kā advokāts.

Kambodžā Polonskis iegādājies vairākas salas. Viņš iepriekš aizturēts divas reizes, taču tad tiesa nav devusi atļauju viņa izdošanai Krievijai.
Krievijā Polonskim aizmuguriski izvirzītas apsūdzības par krāpšanu sevišķi lielos apmēros dzīvojamā kompleksa Kutuzovskaja miļa celtniecības gaitā. Atbilstoši izmeklētāju versijai viņš projekta dalībniekiem nozadzis 5,7 miljardus rubļu (100 miljonus eiro). Viņam draud desmit gadu cietumā.

Pats uzņēmējs skaidro, ka lieta ir safabricēta pēc viņa konkurentu pasūtījuma.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas