Kaimiņi izglābj pensionāres dzīvību

0 komentāri

Ķeguma pusē kāda sirmgalve pēdējā brīdī atrasta bezpalīdzīgā stāvoklī, jo kaimiņiem šķitis aizdomīgi, ka viņas logos dienu un nakti deg gaisma.

Rembates iedzīvotāja Anta vakar, 11.septembra, pēcpusdienā daudzdzīvokļu namā sacēla pamatīgu kņadu. Viņai pēc vairāku dienu rūpīgiem novērojumiem sāka šķist, ka kaut kas nav kārtībā ar viņas kaimiņieni.  Viņa pazudusi bez vēsts, savukārt dzīvoklī jau vairākas dienas bez apstājas degot gaisma un tekot ūdens.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Glābēji dzīvoklī uz grīdas guļam atrada 76 gadus vecu sievieti, kura piedzīvojusi insultu un nekustīgi gulējusi pie pašas vannas. Turklāt, kā var noprast, šajā neapskaužamajā stāvoklī sirmgalve pavadījusi vairākas dienas.

”Degpunktā” komanda aicina draudzēties ar saviem kaimiņiem, jo no nelaimes nav pasargāts neviens un tieši šādos brīžos ir ļoti svarīgi, lai tuvumā būtu kāds, kuram nav vienalga kas ar jums notiek.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas