Kāda sieviete kontrabandas cigaretes glabāja dīvānā, ledusskapī un mikroviļņu krāsnī…

0 komentāri

Policija aizturējusi sievieti, kura glabāja 11 tūkstošus cigarešu bez akcīzes markām. Sieviete nelegālos smēķus glabāja savā dzīvoklī – gan ledusskapī, gan dīvānā, gan mikroviļņu krāsnī.

Valsts policija saņēma informāciju par kādu 1962. gadā dzimušu sievieti, kura tirgū pārdodot nelegālas cigaretes. Rīgas reģiona Zemgales iecirkņa policisti 6. janvārī Rīgā, Daugavgrīvas ielā, šo personu aizturēja. Viņu pārmeklējot, tika atrastas 2360 cigaretes bez akcīzes markām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Izmeklēšanas ietvaros policisti pārmeklēja aizturētās sievietes dzīvokli, kur atrada vēl 8640 tabakas izstrādājumu bez akcīzes markām.

Aizturētā jau iepriekš administratīvi sodīta par nelegālo cigarešu glabāšanu un pārdošanu.

Par notikušo uzsākta administratīvā lietvedība. Par šādu likumpārkāpumu fiziskajām personām var tikt piemērots no 70 līdz 700 eiro sods, bet juridiskajām personām — no 70 līdz 7100 eiro.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas