Kādā dzīvoklī Vaiņodē uzsprāgst gāzes sistēma

0 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Kādā dzīvoklī Vaiņodē, Tirgoņu ielā, uzsprāgusi gāzes sistēma. Cietušo tuvinieki nevēlējās atklāt, kāpēc notikusi eksplozija.

Pēc sprādziena trokšņa vietējie Vaiņodes iedzīvotāji esot uz brīdi satrūkušies, bet turpinājuši savas ikdienas gaitas un par nelaimi uzzinājuši tikai tad, kad pilsētā parādījušās pirmās glābēju automašīnas, stāsta raidījums Degpunktā.

Eksplozijas iemesls varētu būt neuzmanība, mainot gāzes baloniņu. Kā vēl viens iemesls varētu tiek minēts arī defekts balona ventilī, noskaidroja Degpunktā komanda.

Eksplozijā traumas guvušais vīrietis un sieviete esot apkārtnē ļoti ieredzēti un cienījami cilvēki, jo agrāk paši strādājuši speciālajos dienestos un palīdzējuši iedzīvotājiem, raidījumam atklāja vietējie iedzīvotāji. Negadījumā cietuši divi cilvēki – 58 gadus veca sieviete, kura ar vidēji smagām traumām nogādāta slimnīcā, un 67 gadus vecs vīrietis, kurš guvis abu roku apdegumus. Abos gadījumos stāvoklis vērtējams kā stabils. Pacienti pēc nelaimes nogādāti Liepājas reģionālajā slimnīcā tālākai palīdzības saņemšanai.

0 komentāri

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas