Kad vēlme pēc “loma” ir lielāka par veselo saprātu… Policija aiztur vairākus maluzvejniekus

0 komentāri

Dažu dienu laikā policistu izliktajos tīklos iekrituši vairāki maluzvejnieki. Cik tad šī kāre pēc aizliegtā loma izmaksās pieķertajiem ļaundariem?

Šīs nedēļas sākumā darba dienas naktī pašvaldības policisti vairākkārt apsekojuši ūdenstilpes Vecdaugavā. Kārtējo reizi atgriežoties kādā klusākā nostūrī, policisti ievērojuši, ka viņu prombūtnes laikā šeit parādījies aizdomīgs auto.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kārtības sargu pieķertajam maluzvejniekam nebija makšķerēšanas kartes, viņš pārkāpis zemūdens medību noteikumus, lomā bijis vairāk zivju, nekā atļauts, turklāt viņš notverts vietā, kur aizliegts nodarboties ar šāda veida izklaidi.

No prāvas naudas summas nāksies šķirties arī kādam pagājušajā naktī pieķertam maluzvejniekam. Šis kungs gan, atšķirībā no nedēļas sākumā notvertā pārkāpēja, izvēlējies zivis iegūt, sēžot laivā, nevis plunčājoties ledainajā ūdenī.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas