Kad ”baltās pelītes” sakāpj ielas malā novietotajos auto

0 komentāri

Vakar vakarā, tikai pāris minūtes pirms desmitiem, Ziemeļu pārvaldes darbinieki saņēmuši ziņu par kādu manāmi iereibušu, agresīvu vīrieti, kurš Vecmīlgrāvi demolē ielas malā novietotos auto.

Vīrietis, kurš izsaucis policiju norādījis uz kādu kungu, kurš tumsas aizsegā ārdījies pie kādas ielas malā novietotas Mazdas automašīnas. Automašīnai jau bija norautas numura zīmes, logu tīrītāju slotiņas, kā arī redzamas pamatīgas buktes, gan uz jumta, gan motora pārsega.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Rezultātā, neskaitāmu aculiecinieku priekšā, policistiem neatlika nekas cits kā raženo vīru nogāzt zemē un pielietojot elektrošoka pistoli, saslēgt roku dzelžos.

Pagaidām policistiem nav izdevies noskaidrot agresīvā kunga motīvus, metoties cīņā ar ielas malā stāvošo auto. Aizturēšanas brīdi, kungs atradies vairāku promiļu reibumā, tādēļ komunikācija ar izmeklētāju sagādājusi pamatīgas grūtības.

Lai arī kādi būtu šie kunga motīvi demolējot svešo auto, šobrīd viņam jārēķinās, ne tikai ar stāšanos tiesas priekšā, bet arī ar pamatīgiem izdevumiem. Vīrietim nāksies apmaksāt, gan sabojātās Mazdas, gan iespējams citu, šajā vakarā apskādēto auto remontu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas