Jūrmalas policisti atklāj vasarā notikušu slepkavību

0 komentāri

LNT raidījums ”Degpunktā” jau iepriekš ziņoja, ka par 49 gadus vecās Gaļinas prombūtni atskārtusi viņas māsa, kura sākusi uztraukties, kāpēc radiniece vairākas dienas neceļ telefonu. Likumsargi neizslēdz iesēju, ka sieviete pirms nāves izvarota.

Pēc ”Degpunktā” rīcībā esošās neoficiālās informācijas sieviete nodarbojusies ar prostitūciju. Viņa atrasta nodurta guļam gultā bez apģērba. Policistiem ir aizdomas, ka sieviete pirms tam izvarota. To apstiprināt būs ļoti grūti, jo līķis 34 grādu karstumā bija jau gandrīz sadalījies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Policistus izbrīna, ka aizturētais slepkava ir agrāk nesodīts vīrietis. Viņa pagātnē nav pat neviena fiksēta administratīva pārkāpuma. Noskaidrots, ka aizturētais iepriekš pazinis savu upuri. Liktenīgajā dienā viņi kopā lietojuši alhoholu. Pirms tam gan ciemiņš mājā veicis apmaksātus remontarbus.

Šobrīd aizdomās turamais varmāka ir apcietināts un Rīgas centrālcietumā gaida tiesu.

Likumsargi uzskata, ka šobrīd pierādījumu ir pietiekami, lai lietu novestu līdz loģiskam iznākumam, jo notikuma vietā atrasts arī slepkavības ierocis.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas