Jūrmalas lielveikalā ālējās bruņots vīrietis

Autors: Ieva Vārna

0 komentāri

Notikumi risinājušies, 18. maija, pēcpusdienā, kad Lielupes Rimi ieradies kāds vīrietis un viņa pavadone. Kā stāsta cilvēki – viņš ar draudzeni tūdaļ devies uz picēriju, kur apsēdies un pasūtījis alu. Uzvedies viņš ne pārāk labi, kā var noprast, jau bijis piedzēries un konfliktējis ar darbiniekiem.

Picērijas personāls nav nojautis, ka dzērušajam, viegli aizkaitināmajam vīrietim pie sāniem ir ierocis. Tas atklājies, tikai skatoties videonovērošanas kameru ierakstus. Turklāt dzērušais klients kādā lielveikala tirgotavā mēģinājis arī paveikt zādzību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kādā brīdī vīrietis kaut kur aizgājis un atgriezies jau ar somu, aizturot viņu, izrādījās, ka tur ir vēl viens ierocis. Kāpēc viņš to paņēma uz veikalu, kāds bija viņa plāns, nezina neviens, taču drīz vien tas beidzās, kad vīrietis devās uz, iespējams, savu automašīnu un ar ieroci mēģināja izsist tai stiklu. Viņu jau iepriekš bija ievērojuši pašvaldības policisti, un, redzot, kas dzērušajam tipam rokās, metās viņu aizturēt.

Vīrietis pārsteidzoši mierīgi reaģēja uz aizturēšanu, vērojot viņa uzvedību, cilvēki sāka pat izteikt pieņēmumus, ka viņš, iespējams, pats ir policijas darbinieks.

Likumsargi pieņēmumu neapstiprināja un nenoliedza, viņi aizbildinājās ar izmeklēšanas interesēm un par notikušo nesniedza pilnīgi nekādus komentārus.

Arī par to kādi bija atrastie ieroči, un vai no tiem bija iespējams šaut. Tikmēr lielveikala darbinieki vēl aizvien jūtas šokēti – viņi labu laiku pavadījuši vienā telpā ar agresīvu un pamatīgi bruņotu cilvēku.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas