Jūrmalā soliņus huligāni apkrāsojuši ar naidu kurinošiem saukļiem, piemēram, “nāvi okupantiem”

0 komentāri

Jūrmalā huligāni apskādējuši ģērbtuves, kā arī soliņus, uz tiem uzpūšot stencilus ar uzrakstiem “Russia fu*k off”, kā arī “Nāvi krievu okupantiem” (Cмерть русским оккупантам – krievu val.), ziņo aculiecinieki.

Ar šādiem uzrakstiem “izdaiļoti” vairāki soliņi un ģērbtuves Mellužos un Dzintaros. Taču, iespējams, ka apskādēti bija arī citi soliņi citviet Jūrmalā, ziņo aculiecinieki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Incidents noticis jūnija beigās, ap Jāņiem. Savukārt 26. jūnijā Jūrmalas domes bijušais deputāts Jānis Kuzins rakstījis iesniegumu kā Drošības policijā (DP) par naida kurināšanu, tā Valsts policijā par huligānismu.

DP par naida kurināšanu lieta nav uzsākta – lai arī DP saskata, ka uzraksti ir neētiski, negatīvi un demokrātiskā sabiedrībā nepieņemami, tomēr naida kurināšana tur nav saskatīta tādā apmērā, ka varētu ierosināt krimināllietu, portālam Skaties.lv pauda Jūrmalas domes bijušais deputāts Jānis Kuzins. Tāpat, saskaņā ar viņa sacīto, DP nav zināmas personas, kas to paveikušas un būtu sodāmas. Valsts policija ir sākusi lietu par huligānismu.

Patlaban Jūrmalas dome uzrakstus jau ir nomazgājusi vai aizkrāsojusi.

Foto avots: Jānis Kuzins

Foto avots: Jānis Kuzins

Foto avots: Jānis Kuzins

Foto avots: Jānis Kuzins

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas