Jūrmalā nozagts 300 kilogramus smags mākslas darbs

0 komentāri

Jūrmalā no kādas privātmājas pagalma nozagta 1976. gadā veidotā bronzas skulptūra Jūras balss, kuras autors ir tēlnieks Aivars Gulbis.

Skulptūras izmēri: 1, 63 m garumā un 1, 30 m augstumā. Pati skulptūra ir tumšā krāsā, pelēki melna. Tā ir abstrakta figūra ar noapaļotu apakšu un dobu vidu, viļņveidīgu augšējo daļu virs dobuma un vienā skulptūras pusē augšēja un apakšēja daļa saplūst tā kā astē. No sāniem raugoties, ir līdzīga “putnam bez galvas”, kas stāv uz vienas kājas, spārnu vietā ir caurums. Skulptūras svars ir ap 300 kg.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Par notikušo policijā uzsākts kriminālprocess un rit izmeklēšana. Aculieciniekus un ikvienu, kam ir kāda informācija par skulptūras iespējamo atrašanās vietu, aicinām ziņot, zvanot pa tālruni: 67075111 vai 110.

FOTO: Valsts policija

 

FOTO: Valsts policija

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas