Jūrmalā nodeg jumts tikko pabeigtai ģimenes mājai

0 komentāri

Paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks 28. novembrī īsi pirms pulksten divpadsmitiem izcēlās privātmājā Jūrmalā, Rubeņa ielā. Saimnieki, neko nemanot, mierīgi darījuši katrs savus darbus, kad ieskrējis kaimiņš un panikā sācis kliegt.

”Lai arī mājā dzīvojam desmit gadus, tikko tikai bijām to tā kārtīgi pabeiguši būvēt,” tā saka Jūrmalas iedzīvotāji, kuri šodien postošā ugunsnelaimē palika bez jumta virs galvas. Kaimiņš klauvējas, saka skrieniet ārā. Es ņēmu kājas pār pleciem. Biju ģērbusies vienā halātā, paķēru vēl zābakus un skrēju. Bērnam arī vēl paspēju zābakus uzvilkt un aizvest pie kaimiņiem.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Izrādās uguns iemetusies mājas jumtā 120 kvadrātmetru platībā. Kad glābēji ierobežojuši liesmu izplatību, saimniekam atļauts aiziet pakaļ dokumentiem un vērtslietām. Daudz gan nebija ko ņemt, jo uguns tikusi arī līdz mēbelēm.

Glābēju vadītājs tagad slavē Oksanu un Ēvaldu – viņi glābuši sevi un bērnu, nedomājot par mantiskām vērtībām. Turklāt palīdzējuši ugunsdzēsējiem ātrāk nonākt nelaimes vietā.

Glābējs piebilst, ka Valteri ir ļoti nepateicīgs rajons ugunsgrēku dzēšanai – šeit vienmēr ir problēmas ar ūdeni. Arī šoreiz nekas nebija citādi.

Bez pajumtes palikušie mājas saimnieki tagad varbūt kādu brīdi vēl varēs palikt pie radiem vai kaimiņiem. Taču pašu mājā kaut ko varēs sākt darīt tikai pavasarī, jo jau tagad ir skaidrs, ka uzlikt jaunu jumtu pāris dienās vienkārši nevar.

Vienīgais mierinājums un, kas nav mazsvarīgi, māja bijusi apdrošināta. Tas nozīmē, ka saimniekiem vismaz galva nesāpēs par to, kur dabūt naudu mājas atjaunošanai.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas