Jūrmalā aiztur narkotiku tirgoņus

0 komentāri

Pagājušajā nedēļā Jūrmalas policijas iecirkņa darbinieki saņēma informāciju, ka Jūrmalā kāds vīrietis nodarbojas ar narkotisko vielu realizāciju.

Realizējot operatīvo informāciju, policijas darbinieki 6. novembrī ap pulksten 21.00 Jūrmalā, Dubultos, aizturēja 1987. gadā dzimušu vīrieti, pie kura atrada un atsavināja 7,5 gramus metamfetamīna. Vīrieti nogādāja policijas iecirknī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Turpinot izmeklēšanu, policistiem izdevās noskaidrot, ka aizturētais narkotiskās vielas iegādājies no kāda 1984. gadā dzimuša vīrieša. Policijas darbinieki naktī uz 7. novembri veica kratīšanu aizdomās turamā vīrieša dzīvesvietā, Zolitūdē. Pārbaudes laikā policisti atrada un atsavināja 2,3 gramus metamfetamīna. Vīrietis tika aizturēts un nogādāts policijas iecirknī.

Identificējot aizturēto vīrieti, policijas darbinieki noskaidroja, ka viņš jau iepriekš bija tiesāts par noziedzīgiem nodarījumiem saistībā ar nelikumīgu narkotisko vielu apriti.

Par šo gadījumu policijā sākts kriminālprocess par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu iegādāšanos, glabāšanu realizācijas nolūkā un neatļautu realizēšanu, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās.

Šādam noziegumam likumā paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku no trim līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem.

Pagājušajā piektdienā abiem aizturētajiem tiesa piemēroja drošības līdzekli apcietinājumu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas