Jelgavas kapos zog sveces un grābekļus

0 komentāri

Ir tādi ļaudis, kuri romantiku sveču gaismā savās mājās gatavi radīt ar kapos zagtām svecēm. Tādu trijotni izdevies notvert Jelgavā, tūdaļ pēc tam, kad viņi kapsētā piebāzuši pilnu somu ar metālu un svecītēm.

Kapi diez vai ir tā vieta, kurp ejot, līdzi vajadzētu ņemt pamatīga izmēra somu. Tieši tāpēc kādu vienkāršu apmeklētāju ieinteresēja aizdomīga trijotne ar iespaidīgu nesamo – proti, divi vīrieši un viena sieviete staigāja pa Bērzu kapiem Jelgavā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lielajā  somā viņi lika visu vērtīgo, kas kapos bija atrodams. Aculiecinieks zvanīja policistiem, un viņi trijotni sameklēja un apturēja.

Lielajā somā atradās no kapu kopiņām nolasītas sveces, kā arī kapļi, grābekļi un zāģi kuplā skaitā.

Bērzu kapos šodien valda miers un klusums – līst lietus, un šur tur pie kapu kopiņām var redzēt kādu plastmasas grābeklīti, kas acīm redzot zagļus nav interesējis.

Tie ļaudis, kuri te atstājuši metāla darbarīkus, iespējams, kļuvuši par trijotnes upuri un nākamā kapu kopšana būs pārsteigumiem pilna.

Savukārt kapu darbinieks stāsta, ka kapu apzadzēji neesot nekāds retums. Cilvēku te staigājot daudz, visiem neizsekosi.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas