Jelgavā uzdarbojas dedzinātājs! Cenšas nodedzināt māju ar visiem iedzīvotājiem

0 komentāri

Jelgavnieki ir nāves briesmās – kamēr viņi guļ, kāds dedzina viņu mājas. Turklāt nu jau tik bieži, ka bail kādu nakti sadegt dzīviem.

Viens kvartāls, divi lieli ugunsgrēki – jelgavnieki stāsta, ka vakar degušas mājas gan Kārļa, gan Liepu ielā. Liepu ielā – neapdzīvota ēka, bet Kārļa ielā krietni bēdīgāk – daudzdzīvokļu nams.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Labi, ka ugunsdzēsēji braukuši uz vienu izsaukumu un pirms mājiniekiem pamanījuši otru.

Tagad mājas iedzīvotāji ir bailēs, ka jebkuru nakti kāds atkal var atnākt un sadedzināt viņus dzīvus.

Var domāt, ka šajā rajonā vienkārši pastaigājas dedzinātājs, taču, iespējams, ka kādam vienkārši nepatīk šīs mājas iemītnieki.

Cilvēki gan paši saka, ka ienaidnieku viņiem nav.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas