Jelgavā skolēni izdemolē autobusa pieturu; pusaudžus nodod Valsts policijai

1 komentārs

Septiņi pusaudži darba svētkus, 1. maiju, Jelgavā svinējuši ar nedarbiem. Divas meitenes un pieci puiši lēmuši ”paspēlēties” ar sabiedriskā transporta pieturvietas soliņu.

Pusaudži ir ālējušies, kamēr soliņš vienkārši sadalījies. Tagad tur, kur kādreiz varēja ērti piesēst, ir lūžņu kaudze, savukārt pusaudžiem draud nepatikšanas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņus pamanījis netālu esošās skolas sargs, kurš par notiekošo pastāstījis policijai. Sargs ziņojis, ka jaunieši ne tikai lauza soliņu, bet arī spēra ar kājām pa pieturas stikliem.

Pašvaldības policisti aizturētos septiņus pusaudžus nodevuši Valsts policijai, kur viņiem, visticamāk, draud sods par huligānismu, kas neviena cilvēka biogrāfiju neizdaiļo. Savukārt sabojātais soliņš pieder pašvaldībai, un, iespējams, ka tā salauzējiem nāksies par to samaksāt.

Skaties video!

1 komentārs

TOP komentāri

 • Ieva
  +1

  Ieva

  Labāk būtu likt nevis samaksāt, bet pielikt pie darba:
  1) salauztā soliņa vietā lai katrs izgatavo vienu jaunu soliņu un
  2) katram no viņiem jānomazgā visu pilsētas pieturvietu stikli.
  Pēc šādas darba terapijas neviens no viņiem neko tādu vairs neatkārtos un arī savus draugus atturēs no līdzīgu "nedarbu" pastrādāšanas.

  07.05.2015 17:11

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas