Jelgavā pagrīdes alkohola un cigarešu ”točkas” ir uz katra stūra

0 komentāri

Šodien policijas vadība izplatījusi paziņojumu, ka kopš 2012. gada jūnija, kad tika atklāta iespēja iedzīvotājiem anonīmi sniegt informāciju par pagrīdes alkohola un narkotiku ”točkām”, pārkāpējiem izrakstīti 2004 administratīvā pārkāpuma protokoli, savukārt kriminālprocesi uzsākti 634 gadījumos.

Šie skaitļi gan priecē tikai papīru, bet praksē ”točkas” joprojām ir uz katra stūra. Par to šodien Jelgavā īpašā eksperimentā pārliecinājās LNT raidījuma Degpunktā komanda.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Policijas paziņojums, ka ”točku” apkarošana ir prioritāte, liek Degpunktā žurnālistiem doties uz Jelgavu. Tieši no turienes regulāri pienāk ziņas par daudzo ”točku” darbību un likumsargu nespēju tās apkarot.

Vairāk skaties pievienotajā video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas