Jelgavā dzīvo tāds Genādijs… Kaimiņi par viņa dzīvesveidu nav sajūsmā

1 komentārs

No ļoti sliktiem kaimiņiem var atbrīvoties tiesas ceļā. Tas ne vienmēr izdodas, bet, ja nu tomēr izdodas, tad vēl nenozīmē, ka nākamie kaimiņi būs labāki.

Tieši pirms gada jau vēstīts par notiekošo Olaines ielā Jelgavā. Mājas iedzīvotāji sūdzējās par savu kaimiņu – Genādiju. Vīrietis bija iznācis no cietuma un, tā kā viņam nebija kur dzīvot, bija ticis pie pašvaldības dzīvokļa. Pie dzīves brīvībā Gena nebija pieradis, tāpēc ierādīto mitekli ātri pārvērta par miskasti, sāka zagt un mēslot.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Cietumā Genādijs bija sēdējis par visu iespējamo – par zādzībām, huligānismu, avāriju un vēl sazin ko. Kopumā 40 gadus no saviem 67 atpakaļ aiz restēm viņš, kā var noprast, netaisījās, taču prom no dzīvokļa, kuru pārvērtis par miskasti gan – viņš sūdzējās, ka neesot gana daudz ērtību

Nebija gan tā, ka cilvēki necīnījās par savām tiesībām dzīvot normāli. Tiesā bija iesniegta prasība par Genādija izlikšanu. Uz tiesu gājuši visi kaimiņi, un tiesa lēmusi, ka Genādijs tomēr ir antisanitārs un nav tas labākais kaimiņš. Viņš no dzīvokļa izlikts un pildījis tiesas lēmumu – devies prom kā bezpajumtnieks uz dārziņiem. Pienācis rudens un Genādiju piemeklējusi nelaime, kas piemeklē daudzus, kuri cenšas sasildīties dārza būdiņās.

Pēc tam, kad Genādijs aizgājis, pašvaldība esot uzņēmusies rūpes par viņa savāktajiem mēsliem un ķērusies pie sava dzīvokļa sakopšanas.

Mājas iedzīvotāji saka, ka kaimiņi šajos, mājā esošajos divos pašvaldības dzīvokļos mainoties aptuveni reizi gadā. Visi esot ar līdzīgiem sliktiem ieradumiem un visi gan sagādājot rūpes un raizes apkārtējiem,

Video

1 komentārs

TOP komentāri

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas