Jelgavā aplaupīta pensionāre

0 komentāri

Jelgavā apcietinājumā nonākuši divi vīrieši, kuri uzbrukuši sirmgalvei. Viņi penisonāri izsekojuši līdz mājām un no viņas paņēmuši visu vērtīgo.

Gaišā dienas laikā pie kādas jelgavnieces, 78 gadus vecas sievietes durvīm pieklauvēja divi nelūgti viesi – 60 un 19 gadus veci vīrieši, kuri garās sarunās ar durvis atvērušo kundzi neielaidās. Viņi aizspieda sievietei muti, lai tā nespētu izdvest ne skanjas un sāka meklēt vērtīgās mantas. izrāva sievietei no ausīm auskarus un no kakla noņēma ķēdīti un pārmeklēja dzīvokli, kur atrada mobilo telefonu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pēc tam abi pameta aplaupīto sirmgalvi viņas dzīvoklī un devās prom – uz lombardu, lai iegūtās mantas pārvērstu naudā un varētu attiecīgi izklaidēties līdz pat brīdim, kad uz sauli būs jāskatās caur restēm.

Vīrieši šobrīd atrodas apcietinājumā un daļu no penisonārei nolaupītajām mantām ir izdevies atgūt.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas