Jaunietis pamatīgā reibumā izdemolē bijušās draudzenes dzīvokli

0 komentāri

Ja nav kur iedzert, var iedzert pie bijušās draudzenes – tā izlēmis kāds jauns vīrietis un alkohola reibumā izdemolējis sievietes dzīvokli.

Kāda sieviete, atnākot mājās un atverot durvis, ieraudzīja, ka viņas dzīvoklis ir maigi sakot pārvērties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Izskatījās, ka tajā plosījusies viesuļvētra – viss bija apgriezts ar kājām gaisā, mētājās izdzertas pudeles un daļa mēbeļu bija vienkārši salauztas.

Meitenei gan ilgi nenācās domāt, kurš varētu būt vainīgs.

Sieviete ne tikai zvanījusi bijušajam dzīvesbiedram, bet arī policijai, jo sapratusi, ka sabojātas mantas 2000 eiro vērtībā.

26 gadus vecais vīrietis neesot liedzies – jā. Viņš tiešām bijis dzīvoklī, un jā, kad abi tur atpūtušies ar draugu, ballīte aizgājusi par tālu.

Jaunietis savu vainu atzīst, nožēlo un solās visu vērst par labu. Šajā gadījumā tas acīmredzot ir – samaksāt par sabojātajām lietām. Attaisnojums notikušajam ir pamatīgs alkohola reibums. Nekas vairāk.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas