Jaunietis dažu desmitu eiro dēļ piekauj ”humpalu” pārdevēju

2 komentāri

Aprīļa beigās Rīgas Brasas iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu uz kādu lietoto apģērbu veikalu, kas atrodas Brasas iecirkņa apkalpojamajā teritorijā. Zvanītājs informēja, ka veikalā atrodas piekauta sieviete. Policisti noskaidroja, ka jaunietis ienācis veikalā, no iekšpuses aizslēdzis durvis un piekāvis aptuveni 50 gadus veco pārdevēju. Ļaundaris bija nogāzis sievieti zemē un vairākas reizes viņai sitis ar dūrēm, kā arī spēris ar kājām. Cietusī pārdevēja guva dažādas bīstamas traumas un tika nogādāta slimnīcā.

Pēc sievietes piekaušanas jaunietis no kases un pārdevējas privātajām mantām paņēmis 20 līdz 50 eiro. Pēc nozieguma izdarīšanas viņš tos iztērējis netālu esošajā frizētavā, kur pārveidojis matu griezumu, kā arī tuvējā veikalā, nopērkot pāris pārtikas preces.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Veicot visas nepieciešamās operatīvās meklēšanas darbības, policisti noskaidroja, ka ļaundaris ir kāds 16 gadus vecs jaunietis, kurš nonācis policijas redzeslokā par klaiņošanu. Pirmdien policisti aizturēja ļaundari. Viņš atzina savu vainu noziegumā, taču tiesa vakar nolēma viņam apcietinājumu nepiemērot.

Par laupīšanu, kas saistīta ar miesas bojājumu nodarīšanu cietušajam, ir sākts kriminālprocess. Jaunietim par šādu noziegumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku no pieciem līdz piecpadsmit gadiem.

2 komentāri

TOP komentāri

 • Normunds
  +2

  Normunds

  Tiesa nolēma apcietinājumu nepiemērot!!!! Labs piemērs citiem ''atsaldētajiem'', varat izdarīt noziegumus, jūs atbrīvos! Varbūt piekaut vajadzētu tiesnesi?

  14.05.2015 11:58

 • Ne tiesnesis
  0

  Ne tiesnesis

  Tu ko?! Piekaus tiesnesi, uzreiz atjaunos nāves sodu!:-/

  15.05.2015 22:16

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas