Jauniešu bars, tostarp meitenes, nežēlīgi piekauj 16 gadus vecu puisi

60 komentāri

Liepājā kādā jauniešu kautiņā kāds puisis guvis nopietnas traumas – smadzeņu satricinājumu, sasitumus, žoklis tika ielauzts ar koku. Šokējoši ir tas, ka uzbrucēji ir gan puiši, gan meitenes.

Kā vēlāk noskaidroja nežēlīgi piekautā puiša mamma Iluta, zēns esot saticies ar kādu vienaudžu kompāniju, ar ko kādreiz esot bijis draugos. Saprotot, ka draud briesmas, pusaudzis vēl esot paspējis bēgt, turklāt zvanījis glābšanas dienestam un policistiem. Taču likumsargi nav atbraukuši. Jauniešu bars esot viņu panācis, un tad piekāvis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Uzbrucēji – četras meitenes un divi puiši – piekauto pusaudzi, kuram pa muti lijušas asinis, pametuši guļam renstelē un devušies prom. Jaunietis izmisīgi gaidījis jebkādu palīdzību – kāds izsauks policiju vai mediķus, vai arī kāds palīdzēs piecelties, vai vienkārši pajautās, kas noticis. Taču nekā. Beigu beigās kāda sieviete tomēr apturējusi automašīnu ir izsaukusi palīdzību. Par to Iluta ir viņai ļoti pateicīga.

Ilutu šokē šo jauniešu, kā arī viņu tuvinieku uzvedība. Tā vietā, lai nožēlotu notikušo, vienas no uzbrucēja omītēm esot zvanījusi piekautā jaunieša mammai un draudējusi. Savukārt viena no meitenēm, kas piedalījās piekaušanā, esot zvanījusi Ilutai un smējusies klausulē.

Tāpat 16 gadus vecā zēna mammai nav skaidrs, kādēļ uz pusaudža zvanu nav reaģējuši policisti. Ja viņi tomēr būtu nākuši palīgā, sekas nebūtu tik smagas.
Taču tagad Ilutai galvenais ir, lai viņa un viņas bērni būtu drošībā. Sievietei ir seši bērni, turklāt divi no viņiem arī ir skolēni un ik dienu dodas uz to pašu skolu, kur mācās daži no uzbrucējiem. Tāpat arī piekautais pusaudzis pēc ārstēšanās atgriezīsies šajā skolā.

Skaties video!

60 komentāri

TOP komentāri

 • LINDA
  +32

  LINDA

  Pretīgi. Vēl pie tam meitenes.

  10.04.2015 22:59

 • Janis
  +29

  Janis

  Ceru ka Siem Jauniesiem buss pilna apmera sods 3 gadi cietuma, lai pasez sikie... "Dievs nav mazais berns, kad dabus dzive atpakal"

  10.04.2015 23:10

 • Anita
  +24

  Anita

  Noveelu tiem izdzimteniem to pashu, ko paarcieta tas puisis....Es taa puisha mammas vietaa taam maatiiteem visus matus izrautu no galvas.

  10.04.2015 23:21

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas