Jaunieši nozog automašīnu, ālējas un izraisa sadursmi

0 komentāri

Svētdien agri no rīta Rīgas Brasas policijas iecirknis saņēma informāciju par jauniešiem, kuri ālējas Upes un Hospitāļu ielas apkaimē. Policisti notikuma vietā noskaidroja, ka jaunieši bija nolēmuši pavizināties ar svešu automašīnu.

Pamanot kādas automašīnas atvērto bagāžnieku, viņi ielīduši automašīnā, savienojuši vadus un iedarbinājuši automašīnu. Tomēr, mēģinot uzsākt kustību, viņiem tas neizdevās, un uzreiz izraisīja sadursmi ar priekšā stāvošajām automašīnām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pēc notikušā jaunieši bēguši, taču turpat netālu pamanījuši citu automašīnu. Viņi no automašīnas nozaguši ugunsdzēšamo aparātu un uz ielas izpūtuši ugunsdzēšamās putas.

Notikuma vietā policisti aizturēja 1996. un 2000. gadā dzimušus jauniešus. Jaunākais no aizturētajiem jau iepriekš bija sodīts par mantiska rakstura noziegumiem.

Šobrīd par zādzību grupā ir uzsākts kriminālprocess.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas