Jaungada nakts hronika: kādu pāri no ugunsgrēka traģēdijas izglābj kaimiņš

0 komentāri

Jaungada svinības jau teju piemirsušās, bet Rīgā, Bauskas ielā, izrādās, tieši gadumija gandrīz bēdīgi beidzās kādam pārim. Viņiem šoreiz kaimiņam jāpateicas par dzīvības glābšanu nopietnā ugunsnelaimē.

Līdzīgi kā Jūrmalā, Jaungada svinības arī Rīgā, Bauskas ielā, gandrīz bēdīgi beidzās kādam padzīvojušam pārim. Viņiem jāpateicas kaimiņam par dzīvības glābšanu. Bet mēs sakām paldies aculieciniecei Ievai par video no notikuma vietas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Stundu pēc pusnakts salūta aculieciniece Ieva atgriezās mājās un Bauskas ielā pamanīja neparastu rosību. Daudz ugunsdzēsēju automašīnu un neatliekamo medicīnisko palīdzību. Ieva nofilmēja dažus kadrus un šodien mums vaicāja, kas tonakt šajā adresē īsti notika. Mēs devāmies skaidrot, un, izrādās, negadījums tiešām bijis nopietns.

Dzīvoklī it kā bijis vīrietis, sieviete un kaķis, viņus glābēji izvilkuši caur logu. Tā arī beigusies drāma Bauskas ielā. Ugunsnelaimes versijas šobrīd ir divas – elektrības īssavienojums vai ļaunprātīga dedzināšana.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas