Jaunās māmiņas nav tik bezpalīdzīgas kā šķiet! Sieviete palīdz policistiem aizturēt zagli!

0 komentāri

Jaunās māmiņas apvainot nedrīkst – pirmkārt, tas nav labi, bet, otrkārt – viņas nemaz nemēdz būt tik bezpalīdzīgas, kā kādam varētu šķist. Kāda jauna sieviete palīdzējusi policistiem aizturēt zagli, kurš acis un arī rokas metis uz viņas bērna ratiņiem!

Emmaljunga zīmola bērnu rati maksā aptuveni 800 eiro un vēl dārgāk. Bērnu vecāki zina, ka par labiem ratiem ir jēga samaksāt tādu naudu, un pieprasījums pēc tiem ir gan jauniem, gan arī lietotiem. Interesanti, ka māmiņu gaumē labi orientējās kāds 44 gadus vecs vīrietis ar kriminālu pagātni, kurš, neraugoties uz durvju koda atslēgu, bija pamanījies iekļūt kādas Imantas jaunbūves kāpņutelpā un vienus šādus ratus no turienes nozagt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ratiņi ir vajadzīgi ne tikai mazulim, bet arī mammai. Nav ratu – nav pastaigu, nav iespējas iziet no mājas. Apzagtā māmiņa sašutusi ne pa jokam, un, lūk, rezultāts! Šodien māmiņa pastaigā dodas atkal ar saviem ratiem, kas vismaz nesen vēl bija pazuduši. Sieviete stāsta, kā ratus atguvusi.

Foto

Jaunā māmiņa, kas atguvusi nozagtos ratus:

Es izvietoju sludinājumu, ka pērku ratus. Raksturoju savus ratus. Rezultātā man piezvanīja un gribēja pārdot manus ratus par 500 eiro. Es piezvanīju policijai, un pēc tam mēs ar pārdevēju satikāmies, un viņu aizturēja. Savus ratus pazinu jau fotogrāfijā.

Policisti saka, – aizturētais vīrietis vaļsirdīgi atzinies zādzībā. Pat pateicis, ka atdošot arī mantas, kas bija ieliktas ratos zādzības brīdī.

Viņš, starp citu, ja reiz aizturēts, atzinies arī ar šo zādzību nesaistītos noziegumos. Policisti viņu raksturo kā “savas jomas speciālistu”, kurš nelieto narkotikas un zog profesionāli visu savu dzīvi.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas