Jāņu autoavāriju un noķerto dzērājšoferu hronika

1 komentārs

Tev noteikti jāizlasa

Līgosvētki policistiem pagājuši, rīkojot reidus. Tie bijuši plaši, tomēr nav mazinājuši autovadītāju vēlmi pie stūres sēsties alkoholisko dzērienu iespaidā. Kaut arī Līgo diena un Jāņu nakts Latvijā aizvadīta salīdzinoši mierīgi un neviens cilvēks nav gājis bojā, kopumā gan svētku dienās bijuši arī traģiski negadījumi un vairākās avārijās bijuši cietušie.

Pagājušajā diennaktī policija par braukšanu reibumā aizturējusi 32 transportlīdzekļu vadītājus. Statistika liecina, ka reibumā pie stūres šodien sēdušies divreiz vairāk vadītāju nekā ikdienā.

Reidos brīvdienu laikā pārbaudīti vairāk nekā 43 000 autovadītāju. Četru dienu laikā pieķerti 100 iereibuši autovadītāji. Īpaši izcēlies kāds 23 gadus vecs Mercedes Benz vadītājs Liepājā, kuram konstatētas vismaz 5,5 promiles – vairāk policijas alkometri nespēj fiksēt.

Likumsargi uz ceļiem turpinās pastiprināti strādāt arī šovakar un pēcsvētku dienās.

Skaties video:

1 komentārs

TOP komentāri

  • Anna
    +1

    Anna

    Rīkojam reidus-pat no tiem nebaidās... Policija pasniedz to tā ,it kā viņiem tas vajadzīgs. Priecīgi par varonību,ka noķēra 100 vadītājus iereibušus. Dariet savu darbu GODPRĀTĪGI,nelielieties! Lai jums veicās !

    25.06.2015 05:29

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas