Izraisa ugunsgrēku pamestajā Skrundas “armijas pilsētiņā”

0 komentāri

Vakar neapzinīgi interesenti izraisījuši ugunsgrēku pamestajā Skrundas “armijas pilsētiņā”, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā.

Pie kādreizējās radiolokācijas stacijas izveidotā padomju “armijas pilsētiņa” stāv tukša jau vairāk nekā desmit gadus. Tā ir nonākusi vietējās pašvaldības īpašumā, kura “pilsētiņu” mēģina pārdot vai iznomāt, taču līdz šim tas nav sekmējies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vakar pilsētiņas neapdzīvotajās ēkās, iespējams, neuzmanīgi rīkojoties ar uguni, izraisīts ugunsgrēks un liesmas izpletušās 120 kvadrātmetru platībā. Vispirms liesmas pārņēmušas kādu piecstāvu ēku, bet vēlāk pārmetušās arī uz tuvējo saimniecības ēku.

Kopumā ugunsdzēsēji pagājušajā diennaktī devušies dzēst 24 ugunsgrēkus, kuros cilvēki necieta.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas