Izbijis policists uzspridzinās vietā, kur glabājis iespaidīgu nesprāgušās munīcijas kolekciju

1 komentārs

Sestdienas vakarā Staiceles pusē, nelielajā Rozēnu ciemā, kur mīt vien nedaudz vairāk par simts cilvēkiem, atskanējis skaļš blīkšķis. Tikai mirkli vēlāk iedzīvotājus aplidojusi ziņa, ka notikusi nelaime, kurā dzīvību zaudējis kāds vietējais iedzīvotājs.

Rozēnu iedzīvotāji labi pazina sestdienas vakarā bojāgājušo vīrieti. Viņa vecāki šajā ciemā dzīvojot jau sen, bet pats pirms daudziem gadiem devies uz lielpilsētu, taču pagājušajā gada rudenī negaidīti atgriezies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vēlā 16. maija vakarā vīrietis bija devies uz kūti, kas atrodas turpat netālu no vecāku mājām. Tur viņš, neviena netraucēts, rosījies, līdz atskanējis blīkšķis. Lai arī aculiecinieki tikai mirkli vēlāk piezvanījuši glābējiem un mediķiem, sprādzienā cietušais vīrietis miris turpat notikuma vietā. Juris, kurš negadījuma vietā ieradies, tikai brīdi pēc notikušā domā, ka eksplozija bijusi diezgan spēcīga.

Nedaudz vēlāk izdevies noskaidrot, ka kaimiņš gājis bojā, ķimerējoties gar nesprāgušu kara laika lādiņu. Notikuma vietā sastaptie sapieri, pārbaudot nelielo telpu, tajā atraduši vēl vismaz 25 artilērijas lādiņus, 41 munīciju  un dažādas patronas.

Tomēr šokējošākais Rozēnu iedzīvotāju stāstā par notikušo ir iespējamais nelaimes iemesls. Vietējiem ir aizdomas, ka 42 gadus vecais, bijušais policists ap spridzekļiem krāmējies, jo vēlējies iedzīvoties. Iepriekš viņš sociālajos tīklos dižojies ar fotogrāfijām, kur upmalā redzams neparasti liels loms, kā arī vairākkārt vietējiem centies pārdot nezināmas izcelsmes zivis.

Vairāk skaties pievienotajā video!

1 komentārs

TOP komentāri

  • smile
    0

    smile

    taa jau nu gan naw bijis ka vins gribejis iedzivoties .un tas juris nemaz nebija klat kad tas notika!

    03.07.2015 17:21

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas