Ir laupītāji, kurus redzam filmās. Un tad ir šis Jelgavas kabatzaglis…

1 komentārs

Tev noteikti jāizlasa

Noziegumu paveikšanai nevajag prātu. Vajag būt vismaz tik apķērīgam, lai nozieguma vietā neatstātu detalizētu informāciju par sevi, piemēram, savus dokumentus.

Ir laupītāji, kurus redzam kinofilmās, – tie veic rūpīgi izplānotus noziegumus, tiek pie pamatīgas naudas summas un viņus ir grūti notvert. Un ir noziedznieki Latvijā, kuri ar saviem gājieniem mēdz pārsteigt ne tikai policistus, bet arī savus upurus, kuriem vajadzētu ciest un pārdzīvot, taču realitātē reizēm gribas smieties.

Pavisam nesen Jelgavā kāds pusaudzis gāja pa Driksas ielu, kad viņam uzbruka romu tautības vīrietis un atņēma naudasmaku ar 60 eiro. Noziedznieks aizbēga, taču bēgot kaut kādā veidā no kabatas izkrita viņa pase. Jaunietim tagad bija pāridarītāja pase, un viņš to gribēja samainīt atpakaļ pret maku. Tā kā noziedznieka vārds un izskats nu bija zināms, tas nebija grūti.

21 gadu vecais zaglis aizvests uz Valsts policijas iecirkni, lai kolēģi tur jau sīkāk noskaidrotu, kur palicis pusaudža maks un tā saturs. Vai aizturētais pēc šā starpgadījuma beigs zagt, mēs neesam pārliecināti, taču savus dokumentus viņš gan droši vien glabās rūpīgāk.

Skaties video:

1 komentārs

TOP komentāri

  • Anenymous
    0

    Anenymous

    Un viss??!! Ka to saprast, naksies glabat rupigak?!

    15.10.2015 00:42

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas