Invalīds pēc jautras uzdzīves Madonas pusē atrasts miris

3 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Mājā, pāris kilometru no Degumnieku ciemata Madonas pusē, dzīvoja 39 gadus vecs vīrietis vārdā Juris. Viņa kaimiņiene Ausma stāsta – pirms divām nedēļām viņš aizgāja uz Degumniekiem un atpakaļ tā arī vairs neatnāca.

Degumniekos Jurim bija draugs vai paziņa, kāds Normunds, kurš dzīvo Celtnieku ielā. Pie Normunda bieži savācās jautras kompānijas, lai vienkārši sakot – piedzertos.

Toreiz svinēja Jura vārda dienu. Iespējams – Juris uzsauca, jo it kā nesen bija saņēmis invaliditātes pensiju. Nākamajā dienā Normunda kaimiņienes atvēra savas namdurvis un ieraudzīja briesmīgu skatu. Visu kāpņu telpu klāja asinis. Anna pati vēlāk asinis tīrījusi un labi atminās, kur un cik to bijis.

Visvairāk asiņu bijis otrā stāvā, pie Annas un viņas kaimiņa Normunda durvīm, pie kura tonakt Juris arī ciemojās.

Atbilde uz jautājumu – kas noticis ar Juri, nākusi vien pēc pāris dienām. Viņš atrasts kādu gabalu no šīs ēkas, pie vecās skolas guļam grāvī miris. Runas klīst dažādas, un cilvēki pieļauj, vīrietis dzīvoklī pie sava drauga fiziski iespaidots un pa ceļam uz mājām nomiris.

Pats dzīvokļa saimnieks, ballīšu rīkotājs Normunds, Degpunktam durvis neatver, viņa viedokli par notikušo uzzināt neizdodas.

Pagasta pārvaldes vadītājs gan stāsta – Jurim bijusi epilepsija un viņš ne reizi vien mēdzis šur tur pakrist. Iespējams, tieši tāpēc arī savainojumi, un, iespējams, ka viņš grāvī pie vecās skolas vienkārši noslīcis. Viņa ilggadējā kaimiņiene Ausma saka – policisti pie viņas esot braukuši, sekcija bijusi. Juri viņa redzējusi zārkā un izskatījies viņš sasists.

Noskaidrot, kas īsti ar Juri noticis, tagad ir policistu ziņā, taču kriminālprocess par slepkavību vai smagu miesas bojājumu nodarīšanu it kā neesot uzsākts. Katrā ziņā dzīvoklī, kur bēdīgie notikumi sākušies, pēdējās dienas valdot klusums. Ballīšu vairs neesot un par to kaimiņiem vismaz prieks. Var dzīvot mierā.

3 komentāri

TOP komentāri

 • Jo majo
  0

  Jo majo

  Sasmējos. Versija tīri neko, nokrita ar epilepsiju, notašķīja 2 stāvus ar asinīm un pats ievēlās grāvi, kas kā noprotu nemaz nav pie mājas. Zeme atveries :D Gribētu zināt, kurš to ir teicis :D

  08.05.2015 12:40

 • Linda
  0

  Linda

  Interesanti gan - nokrita ar epilepsiju, bet viss koridors asinīs...turklāt biezās... Nu, jūs ko?.. Meklējiet jau labāk tos svinētājus rokā...

  08.05.2015 12:30

 • Leons Sīlis
  0

  Leons Sīlis

  Deram, ka neko neatradīs, ... - pārāk sarežģīts atgadījums !
  Un tā vienkāršāk !

  04.05.2015 22:47

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes! 1

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas