Invalīde, smēķējot gultā, izraisa pamatīgu ugunsgrēku

0 komentāri

Viena neuzmanīgi izsmēķēta cigarete var sagādāt lielas nepatikšanas ilgam laikam. Svētdienas rītā Bēnes ielas iedzīvotājiem modinātāja vietā atskanēja sirēnu skaņas. Uz daudzdzīvokļu namu lielā ātrumā steidzās glābēji, jo kādā dzīvoklī, kur dzīvo pensionāre ar meitu – invalīdi bija sākusies degšana.

Biezie dūmi piepildīja gan abu sieviešu mitekli un pārējos dzīvokļus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ļaudis saka, ka atbraukušie mediķi palīdzību sievietēm snieguši tur pat uz vietas dzīvoklī. Uz slimnīcu viņas neesot devušās. Taču šodien atkal pie ēkas stāv ātrās palīdzības automašīnas, jo pensionārei kļuvis slikti ar veselību. Vai tās ir ugunsgrēka sekas, mediķi nepaskaidro.

Abas sievietes vēl aizvien mitinās dzīvoklī, no kura nāk deguma smaka, bet Degpunktā komandai durvis neatver.

Sētniece lēš, ka tur nekas daudz neesot sadedzis – uguns sabojātās mantas mētājušās pie ēkas, un tās viņa esot savākusi.

Arī citi mājas iedzīvotāji stāsta – sieviete invalīde, pensionāres meita, smēķējot. Tā kā viņa nestaigā, tad smēķēt arī var tikai gultā. Ļaudis jau sen dzīvojuši, gaidot kādu nelaimi, kas šajā dzīvoklī varētu notikt un nu diemžēl sagaidījuši.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas