Imantā no pagalma nozog automašīnu; lūdz atsaukties aculieciniekus

0 komentāri

Ar Degpunktā komandu šodien sazinājās skatītāji, kuri kļuvuši par zagļu upuriem. No daudzdzīvokļu mājas pagalma nozagta viņu automašīna, kas nepavisam nav zagtāko spēkratu topa augšgalā.

Jūlija pirms mēneša tikusi pie jaunas automašīnas. 2004. gada Honda Jazz nopirkta ārzemēs, atvesta uz Latviju, un jaunā sieviete ar to paguvusi pabraukt vien īsu brīdi. Automašīna no pagalma Kleistu ielā 15, Rīgā, Imantā, pazudusi. Visticamāk, ka tas noticis naktī uz 12. februāri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”No rīta mēs to nepamanījām, jo steidzāmies uz darbu. Pamanījām tikai pa dienu, kad atgriezāmies mājās, un mašīnas pagalmā nebija. Tas bija ap pulksten trim dienā,” stāsta automašīnas īpašniece.

Melnā Honda ir ar īpašām pazīmēm – tai ir iebuktētas labās puses durvis un abi bamperi. Gan priekšējais, gan aizmugurējais. Par auto samaksāti 4000 eiro, un diemžēl tā nav apdrošināta. Tāpēc zaudējumi ir lieli. Autoīpašnieki pieļauj – viņus spēkrats no Rīgas, visticamāk, ceļojis uz Lietuvu.

Konstantīns un Jūlija lūdz visus, kuri redzējuši kādā virzienā viņu melnā Honda Jazz ar numuru JU 6158 aizceļojusi no Kleistu ielas pagalma vai arī – kur tā atrodas tagad, noteikti piezvanīt viņiem pa šobrīd redzamo numuru vai arī vērsties policijā!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas