Ikšķiles zaķa mistērija – dīvainos apstākļos mazpilsētā pazūd Lieldienu dekorācija

0 komentāri

Ikšķiles zaķa mistērija sākās īsi pirms Lieldienām. Svētku gaidās kāds no pilsētniekiem izdomāja vienu no dekorācijām – garaušiem – atvienot no ceļa barjeras un aiznest sev līdzi.

Zaķis gan nebija ļoti dārgs – 22,50 eiro. Krietni skumjāks bija pats fakts – pašvaldības amatpersonas teica, – tā mūsu novadā parasti nenotiek.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Nebija jau gluži tā, ka zaķis būtu pazudis pavisam bez vēsts. Bija diezgan skaidri zināms, kur tas meklējams.

Foto

Juris Rudens, Ikšķiles novada pašvaldības izpilddirektors:

Garausis tika atrasts kādas daudzdzīvokļu mājas otrajā stāvā, pamanītas ausis. Tika ziņots Valsts policijai, kas attiecīgi reaģēja uz to. Nav vēl informācijas, ka zaķis ir atgūts, taču nešaubos, ka tas notiks.

Tā nu sanāca, ka brālīši trusīši pazudušo biedru gaida vēl aizvien. Pēc Degpunktā sižeta zaķis no balkona esot pazudis nezināmā virzienā, un iespējamais vaininieks raustot plecus un mazgājot rokas nevainībā.

Raidījuma Degpunktā rīcībā esoša informācija liecina, ka zaķa zaglis varētu dzīvot netālu no nozieguma vietas, pārdesmit metru gājienā – Skolas ielas 7 vai 9 mājā. Sastaptie cilvēki gan saka, – balkonus nav pētījuši, tāpēc nezina, kurš no tiem bijis dekorēts ar nozagto trusi.

Interesanti, ka nesen pazudis vēl viens no zaķiem. Tas gan nevis nozagts, bet gan atrauts no apmales stipra vēja laikā. To pašvaldības policisti ātri vien atraduši un nogādājuši atpakaļ vietā.

Video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas